Background

hakkımızda

All About Sivart

Kurumsal

Hareket ve Hız Kontrolü uygulamalarında birçok projeye imza atan SİVART; makina otomasyonu, fabrika otomasyonu, CNC gibi konularda, revizyon, modernizasyon gibi iyileştirme çalışmalarının yanı sıra, robotik uygulamalardan, komple üretim hatlarına kadar anahtar teslim projeler yapmaktadır.

Müşterilerine katma değeri daha yüksek entegre çözümler sunabilmek üzere 2018 yılında Tübitak MAM merkezinde Arge ofisini açarak, birçok endüstriyel tesislerde ürün, çözüm ve servis hizmetleriyle faaliyet göstermektedir.

çözümlerimiz

mühendislik

Projelendirme ,sistem kurulumu, pano imalatı, saha montajı,programlama ve devreye alma

ürün tedariği

PLC ve scada gibi üst seviye teknik bilgi gerektiren ürünlerin satışı

dijital dönüşüm

Dijital dönüşümde en alt platformdan MES platformuna kadar yanınızdayız.

teknik servis

Teknik Destek,Bakım ve Onarım,Revize işlemleri,AC-DC Sürücü Değişimi, Siemens S5-S7-Tia Portal Revizyonları

Internationally Trusted !

CE, ISO, EAC, TSE,EN

Tüm projelerimizde dökümantasyon, iş sağlığı ve güvenliği, servis ve yedekleme, panolama işlemlerimizi yukardaki standartlar doğrultusunda yapılmaktadır.

safety

Community

Sustainability

Integrity

Background

Kalite herşeyden Önce gelir

Fabrika otomasyon sistemlerinde, güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış ürünlerle çalışmanın, başarıyı getiren en önemli faktörlerden olduğunu benimseyen SİVART, Siemens ve Mitsubishi gibi sektör devlerini arkasına almış olmanın verdiği güç ve dinamik yapısıyla her geçen gün üstüne koyarak "EN İYİ" olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. .

Awesome Features

Why Choose Us

Kuruluşundan bu yana şirket cirosunu yıllık bazda iki katına çıkarmış, personel sayısı buna göre kurgulamıştır. Yakın gelecekte Romanya ile avrupada mühendislik sektöründe çalışmalarına başlayacaktır.
Biz sadece en iyi olduğumuz şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bir projeye başladığımızda, belirlenmiş bütçe sınırları dahilinde ve en üst düzeyde , tam zamanında teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.
A sınıfı ticari, endüstriyel projelerini geliştirme ve yaygınlaştırmak hedefimizdir. Kuruluşundan bu yana şirket cirosunu yıllık bazda iki katına çıkarmış, personel sayısı buna göre kurgulamıştır.

Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak bizim profesyonel görevimizdir. Her planı ayrı ayrı değerlendiriyoruz ve optimum çözümler sunuyoruz, Projenin amaçlarından ve özelliklerinden yola çıkarak, optimum çözüme ulaşıyorız.

author
Süleyman B., General Manager

author
,

author
,